Castorama Polska
Warszawa Sprzedaż
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 lutego 2022. Zobacz aktualne

Młodszy Analityk / Młodszy Specjalista ds. Polityki Cenowej

Rekrutacja zdalna
Castorama Polska Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

Jeżeli chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w zakresie polityki cenowej u lidera branży Home Improvement/DIY z największą siecią sklepów w całej Polsce, a przy tym:

  • współpracować z ekspertami w swojej dziedzinie
  • poznać specyfikę prowadzenia polityki cenowej dla asortymentu sklepów stacjonarnych i online
  • doskonalić umiejętności w przygotowywaniu szczegółowych analiz i raportów cenowych/sprzedażowych wraz z wnioskami i propozycjami usprawnień
  • wziąć udział przy prowadzeniu projektów związanych z zarządzaniem cenami
  • poznać techniki monitorowania rynku w zakresie polityki cenowej
  • aktualizować i utrzymywać bazę danych niezbędną do realizacji polityki cenowej oraz rekomendowania cen
  • doskonalić umiejętności w zakresie współpracy z działem handlowym, działem digitalu i klienta, działem finansowym, sklepami
  • rozbudować sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim atutem na przyszłość

Nasze wymagania

  • chęć uczenia się i doskonalenia umiejętności
  • komunikatywność i proaktywne podejście do powierzonych zadań
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, terminowość i dokładność
  • umiejętność analizy danych oraz wyciągania i formułowania wniosków
  • dobra znajomość MS Excel
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • możliwość rozwoju przy wsparciu naszych ekspertów oraz przez szereg szkoleń
  • zatrudnienie na umowę o pracę z przejrzystymi zasadami zatrudniania i wynagradzania
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • siłownia w biurze
  • platforma kafeteryjna