Asseco Poland
Wrocław IT
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Młodszy Analityk IT

Asseco Poland Wrocław
Nie podano
Praca

Zadania i cele

Czym będziesz się zajmować?

  • Analizą wymagań biznesowych i projektowaniem zmian
  • Wsparciem klienta biznesowego w specyfikowaniu wymagań
  • Projektowaniem rozwiązań na podstawie wymagań od klienta
  • Utrzymaniem i rozwojem istniejącej aplikacji
  • Wsparciem obsługi zgłoszeń i analizą błędów
  • Testowaniem rozwiązań na różnych poziomach (testy modułowe, testy akceptacyjne, testy integracyjne)
  • Dokumentowaniem rozwiązań w Enterprise Architect (dokumentacja analityczna oraz techniczna)
  • Przygotowaniem dokumentacji dla klienta

Wymagania

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania?

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL)
  • Umiejętność czytania kodu (C++)
  • Znajomość UML
  • Znajomość narzędzi do zarządzania pracą (Jira, Git)
  • Skrupulatność i dokładność
  • Umiejętność pracy zespołowej w zespole zwinnym

  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w programowaniu oraz pracach analitycznych z klientem
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań z użyciem relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w rozwoju i utrzymywaniu rozwiązań IT (serwis, naprawa błędów, obsługa incydentów)
  • Znajomość metodologii Cosmic
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • Doświadczenie w sektorze finansowym, księgowości

Warunki zatrudnienia

Co możemy Ci zaoferować:

  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Multisport
  • Pracowniczy plan emerytalny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zdalne spotkania integracyjne
  • Drużynę Active Team
  • Praca w największej spółce IT