Asseco Poland
Wrocław IT

Młodszy Analityk IT

Asseco Poland Wrocław
Nie podano
Praca

Zadania i cele

Czym będziesz się zajmować?

  • Analizą wymagań biznesowych i projektowaniem zmian
  • Wsparciem klienta biznesowego w specyfikowaniu wymagań
  • Projektowaniem rozwiązań na podstawie wymagań od klienta
  • Utrzymaniem i rozwojem istniejącej aplikacji
  • Wsparciem obsługi zgłoszeń i analizą błędów
  • Testowaniem rozwiązań na różnych poziomach (testy modułowe, testy akceptacyjne, testy integracyjne)
  • Dokumentowaniem rozwiązań w Enterprise Architect (dokumentacja analityczna oraz techniczna)
  • Przygotowaniem dokumentacji dla klienta

Wymagania

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania?

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL)
  • Umiejętność czytania kodu (C++)
  • Znajomość UML
  • Znajomość narzędzi do zarządzania pracą (Jira, Git)
  • Skrupulatność i dokładność
  • Umiejętność pracy zespołowej w zespole zwinnym

  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w programowaniu oraz pracach analitycznych z klientem
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań z użyciem relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w rozwoju i utrzymywaniu rozwiązań IT (serwis, naprawa błędów, obsługa incydentów)
  • Znajomość metodologii Cosmic
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • Doświadczenie w sektorze finansowym, księgowości

Warunki zatrudnienia

Co możemy Ci zaoferować:

  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Multisport
  • Pracowniczy plan emerytalny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zdalne spotkania integracyjne
  • Drużynę Active Team
  • Praca w największej spółce IT