Faurecia Automotive Polska S.A.
Wałbrzych Motoryzacja

Młodszy Analityk Danych (Program Stażowy)

Rekrutacja zdalna
Faurecia Automotive Polska S.A. Wałbrzych
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Twoje zadania:

  • Zrozumienie danych, jak je zdobyć, jak nimi zarządzać w ekosystemie IT i jak tworzyć wartość z informacji
  • Współpraca z innymi ekspertami technicznymi (IIoT, automatyzacja, inżynieria danych, itp.)
  • Współpraca z zespołem programistów i opracowywanie kompleksowych rozwiązań programowych w oparciu o wymagania biznesowe
  • Zdefiniowanie najlepszego rozwiązania do modelowania, aby dane były łatwo dostępne, a informacje przydatne
  • Identyfikowanie i proponowanie usprawnień technicznych i funkcjonalnych
  • Opracowywanie testów, kontroli stanu danych i rozwiązań do zarządzania błędami
  • Opracowywanie pulpitów nawigacyjnych do śledzenia wydajności
  • Wspieranie użytkowników rozwiązaniami
  • Koordynacja z operacjami i wspieranie zarządzania cyklem życia aplikacji

Nasze oczekiwania:

  • Ukończone lub w trakcie studia z informatyki/inżynierii oprogramowania lub innych podobnych stopni STEM
  • Umiejętności programowania w Pythonie
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Mile widziana znajomość systemów zarządzania bazami danych (MySQL,)
  • Mile widziane doświadczenie z systemami kontroli wersji (git)
  • Mile widziane umiejętności programowania Numpy, Scipy, Scikit-learn, Pandas, PySpark
  • Mile widziana znajomość narzędzia do wizualizacji danych (PowerBI (preferowane), QlikSense, Tableau)
  • Znajomość branży przemysłowej i praktyk lean manufacturing (zwłaszcza w sektorze motoryzacyjnym) jest dodatkowym atutem
  • Silne umiejętności analityczne i komunikacji międzykulturowej
  • Ustrukturyzowane podejście i praktyczne podejście
  • Proaktywny, przedsiębiorczy sposób myślenia oraz wysoki poziom motywacji

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Inne Benefity z ZFŚS