Faurecia Automotive Polska S.A.
Wałbrzych Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 lipca 2022. Zobacz aktualne

Młodszy Analityk Danych (Program Stażowy)

Rekrutacja zdalna
Faurecia Automotive Polska S.A. Wałbrzych
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Twoje zadania:

  • Zrozumienie danych, jak je zdobyć, jak nimi zarządzać w ekosystemie IT i jak tworzyć wartość z informacji
  • Współpraca z innymi ekspertami technicznymi (IIoT, automatyzacja, inżynieria danych, itp.)
  • Współpraca z zespołem programistów i opracowywanie kompleksowych rozwiązań programowych w oparciu o wymagania biznesowe
  • Zdefiniowanie najlepszego rozwiązania do modelowania, aby dane były łatwo dostępne, a informacje przydatne
  • Identyfikowanie i proponowanie usprawnień technicznych i funkcjonalnych
  • Opracowywanie testów, kontroli stanu danych i rozwiązań do zarządzania błędami
  • Opracowywanie pulpitów nawigacyjnych do śledzenia wydajności
  • Wspieranie użytkowników rozwiązaniami
  • Koordynacja z operacjami i wspieranie zarządzania cyklem życia aplikacji

Nasze oczekiwania:

  • Ukończone lub w trakcie studia z informatyki/inżynierii oprogramowania lub innych podobnych stopni STEM
  • Umiejętności programowania w Pythonie
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Mile widziana znajomość systemów zarządzania bazami danych (MySQL,)
  • Mile widziane doświadczenie z systemami kontroli wersji (git)
  • Mile widziane umiejętności programowania Numpy, Scipy, Scikit-learn, Pandas, PySpark
  • Mile widziana znajomość narzędzia do wizualizacji danych (PowerBI (preferowane), QlikSense, Tableau)
  • Znajomość branży przemysłowej i praktyk lean manufacturing (zwłaszcza w sektorze motoryzacyjnym) jest dodatkowym atutem
  • Silne umiejętności analityczne i komunikacji międzykulturowej
  • Ustrukturyzowane podejście i praktyczne podejście
  • Proaktywny, przedsiębiorczy sposób myślenia oraz wysoki poziom motywacji

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Inne Benefity z ZFŚS