LeasingTeam Group
Warszawa Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 stycznia 2020. Zobacz aktualne

Młodszy Analityk Danych (Parametry Ryzyka)

LeasingTeam Group Warszawa
5000 - 7000zł
Praca
Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Kontrola stanu aktualności parametrów ryzyka,
  • Zbieranie oraz koordynowanie procesu zbierania danych służących do wyliczania parametrów ryzyka,
  • Zasilanie oraz wykonywanie przeliczeń w narzędziu służącym do wyliczania parametrów ryzyka,
  • Walidacja danych wchodzących i wychodzących do/z narzędzia,
  • Interpretacja wyników wyliczeń,
  • Ścisła współpracę z innymi departamentami w zakresie akceptacji wyników przeliczeń,
  • Przygotowywanie plików służących zasileniu systemu do liczenia rezerw.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zadaniach związanych z przeliczeniami danych,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu Office, szczególnie MS Excel,
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Gotowość podjęcia się opieki merytorycznej nad powierzonym zadaniem,
  • Wytrwałość i wysoka motywacja,
  • Samodzielność, skrupulatność, terminowość,
  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku analityka biznesowo-systemowego w instytucji finansowej,
  • Znajomość tematyki bankowej oraz rynku nieruchomości
  • Podstawowa umiejętność programowania VBA.

Oferta:

  • Umowa o pracę,
  • Praca dla renomowanej firmy z branży finansowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów,
  • Dogodna lokalizacja- okolice Metra Politechnika.