Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Młodszy analityk danych

MNK Group Lublin
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Wymagane technologie: Python, SQL, Excel

Obowiązki:

  • Przetwarzanie dużych zbiorów danych, łączenie danych z wielu źródeł za pomocą SQL,
  • Przygotowanie raportów na bazie wygenerowanych danych,
  • Analiza danych, wyciąganie wniosków,
  • Wsparcie Zespołu w poszukiwaniu rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu analizy danych i raportowania.

Wymagania:

  • Praktycznej wiedzy i zrozumienia relacyjnych baz danych w zakresie SQL - Python (Pandas, Numpy, Jupyter Notebook),
  • Umiejętności dobierania metod i narzędzia do analizy danych,
  • Samodzielności, zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za dostarczone dane,
  • Dobra znajomość MS Excel,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe na stanowiskach związanych z raportowaniem i analizą danych,
  • Mile widziane znajomość języka angielskiego, rosyjskiego pozwalającej na swobodną komunikację (w mowie i piśmie).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • Ciekawe wyzwania w szybko rozwijającej się firmie.

 Необходимые технологии: Python, SQL, Excel

Обязанности:

  • Обработка больших наборов данных, объединение данных из нескольких источников с помощью SQL,
  • Подготовка отчетов на основе сгенерированных данных,
  • Анализ данных,
  • Поддержка команды в поиске решений для улучшения анализа данных и отчетности.

Требование:

  • Практические знания и понимание реляционных баз данных в области SQL-Python (Pandas, Numpy, Jupyter Notebook),
  • Навыки подбора методов и инструментов анализа данных,
  • Самостоятельности, приверженности и чувства ответственности за предоставленные данные, обязанности,
  • Отличное знание MS Excel,
  • Высокоразвитые навыки аналитического мышления,
  • Очень хорошая организация работы,
  • Приветствуется первый опыт работы на должностях, связанных с отчетностью и анализом данных,
  • Приветствуется знание английского языка, русского позволяющее свободно общаться.

Предлагаем:

  • Трудовой договор,
  • Профессиональное внедрение и подготовка к работе,
  • Профессиональное развитие в международной среде,
  • Интересные проекты в быстро растущей компании.