Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 czerwca 2023. Zobacz aktualne

Młodszy Analityk Biznesowy

Rekrutacja zdalna
Anek Warszawa
4000 - 5600zł
Praca hybrydowa
Umowa zlecenie

Młodszy Analityk Biznesowy w dziale Projektów Strategicznych

Miejsce pracy: Praca zdalna oraz okazjonalne dojazdy do siedziby firmy w Ożarowie Mazowieckim

Podstawowe obowiązki:

  • Wsparcie przy wdrożeniu strategii firmy i projektów
  • Nadzorowanie wybranych projektów
  • Wykonywanie analiz potrzebnych do wdrożenia strategii
  • Konsultacja strategicznych projektów z właścicielem firmy i dyrektorami

Wymagania:

  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Dokładność i precyzja
  • Student maksymalnie III roku studiów licencjackich uczelni ekonomicznej lub technicznej
  • Mile widziana dobra znajomość Excela/Power BI (robienie analiz) oraz Power Pointa
  • Biegły angielski
  • Umiejętność selektywnego wyszukiwania informacji w sieci
  • Dyspozycyjność 20h w tygodniu

Oferujemy:

  • Bezpośrednie szkolenie – „on the job training” przez osobę, która posiada doświadczenie we wdrażaniu projektów strategicznych oraz pracy w funduszu Private Equity
  • Bezpłatny dostęp do ponad 40 szkoleń biznesowych, które poprawią Twoje zdolności analityczne, prezentacyjne i zwiększą znacząco Twoją wiedzę biznesową
  • Ścisła współpraca z właścicielem firmy oraz dyrektorami
  • Brak rutyny – duża dynamika i zmienność pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Luźna atmosfera pracy – brak ograniczeń występujących w dużych korporacjach
  • Wynagrodzenie 25 PLN brutto/h na zasadzie umowy zlecenie. Po 6 miesiącach 35 PLN/h

Rozpoczęcie pracy:

Czerwiec/Lipiec 2023

CV prosimy przesyłać na:

jakub.sroczynski@anek.com.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli poniżej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Anek sp. z o. o. zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).