Crowe
Warszawa Księgowość / Audyt / Podatki
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Młodszy/-a Specjalista/-tka ds. Płac

Crowe Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Opis stanowiska:

Przy wsparciu specjalisty będziesz miał/a szansę:

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi płacowej pracowników
  • Sporządzanie oraz przesyłanie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS (Program Płatnik)
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płacowej (w tym także na potrzeby GUS, PFRON, ZUS)
  • Kontrola i ewidencja czasu pracy pracowników
  • Archiwizowanie dokumentów płacowych
  • Kontaktów z klientami, również w języku angielskim

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze płacowym
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
  • Praktyczna wiedza (doświadczenie) z zakresu rozliczania czasu pracy
  • Doświadczenie w pracy z systemami płacowymi (mile widziana znajomość SAP)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę