Banasik Woźniak i Wspólnicy
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 czerwca 2023. Zobacz aktualne

Młodsza Asystentka Biura

Banasik Woźniak i Wspólnicy Warszawa
3500 - 4000zł
Praca
Umowa zlecenie

Kancelaria Prawna

Kancelaria prawna z siedzibą w centrum Warszawy obsługująca zarówno polskich, jak i międzynarodowych Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów oraz ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • realizacja zadań administracyjno-biurowych, obsługa urządzeń biurowych,
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów,
  • obsługa spotkań biznesowych,
  • obsługa telefoniczna firmy,
  • współpraca z firmami kurierskimi,
  • zaopatrzenie w materiały biurowe i spożywcze,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • pomoc administracyjna dla całego zespołu kancelarii.

Wymagania:

  • status studenta,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na ludzi, komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji, rzetelność i poczucie odpowiedzialności,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętności pracy pod presją czasuz zachowaniem dokładności w wykonywaniu zadań,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • wyszkolenie od podstaw osób bez doświadczenia,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).