AUTO1 Polska
Warszawa Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 marca 2021. Zobacz aktualne

(Mobilny) Młodszy Specjalista ds. Remarketingu samochodów używanych

AUTO1 Polska Warszawa
Nie podano
Praca
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zdjęć i opisów stanu pojazdów w dedykowanej aplikacji
  • Wspieranie dealerów w odsprzedaży samochodów używanych i nowych przy pomocy platformy AUTO1.com - wizyty biznesowe
  • Nawiązywanie współpracy, rozwijanie i pogłębianie długoterminowych relacji handlowych z partnerami biznesowymi, w tym z kadrą kierowniczą autoryzowanych dealerów
  • Współpraca z działem Operacyjnym
  • Przygotowanie raportów (wprowadzanie i aktualizacja danych)

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomości obsługi telefonu (w tym aplikacji do robienia zdjęć) oraz komputera (Excel)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Profesjonalne podejście do partnerów biznesowych
  • Doskonała organizacji pracy własnej oraz proaktywne działanie
  • Praktyczna znajomość rynku motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie, rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i systemem prowizyjnym
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna,, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy
  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

Jeśli jesteś zmotywowany i lubisz wyzwania - czekamy na Ciebie!