Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 kwietnia 2020. Zobacz aktualne

Mobile Applications Developer

Comarch Kraków
Nie podano
Praca

PROFIL PRACOWNIKA

  •  Co najmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych
  • Bardzo dobra znajomość:
  • React Native, Android lub iOS oraz bibliotek i wzorców projektowych z nimi związanych
  • narzędzi do zarządzania repozytorium kodu (Git, Gerrit)
  • zasad OOP, SOLID
  •  Znajomość protokołów i formatów wymiany danych:
  •  HTTP/1.1, JSON/XML, RESTful API
  •  Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (TDD) i pracy w zwinnym środowisku projektowym
  •  Otwartość na rozwój i dzielenie się wiedzą
  •  Dodatkowym atutem będzie znajomość:
  •  Technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript, JSON, etc)
  •  Zagadnień związanych z architekturą Microserwisów oraz bezpieczeństwem aplikacji i usług
  •  Zagadnień devOps

TWOJE ZADANIA

  •  Tworzenie i rozwój aplikacji mobilnych związanych z sektorem Healthcare
  •  Przygotowywanie komponentów UI
  •  Współpraca z projektantami UX/UI

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze Telemedycyny
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza),
  • a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówkę
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko