Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 czerwca 2021. Zobacz aktualne

Mid Ruby On Rails Developer

Rekrutacja zdalna
TDCM.io Łódź
8000 - 12000zł
Praca
Umowa B2B

Jesteśmy doświadczonym zespołem programistów, który realizuje projekty dla klientów między innymi z U.S. w tym z Doliny Krzemowej. Jeżeli jesteś ambitny, ciekawy wyzwań, znasz angielski i chcesz przekonać się jak wygląda praca dla startup’ów z U.K., U.S. Kanady, Australii, to doskonale trafiłeś!

Jakie będą twoje zadania?

  • budowanie, utrzymywanie i optymalizacja aplikacji internetowych,
  • tworzenie i implementacja interfejsów REST API dla aplikacji webowych i mobilnych,
  • wdrażanie aplikacji webowych do usług w chmurze głównie AWS,
  • ulepszanie istniejącej bazy kodu,
  • dzielenie się wiedzą z zespołem,
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości Ruby on Rails (min. 3 lata doświadczenia),
  • doświadczenia w rozwoju oprogramowania zarówno backendowego jak i frontendowego,
  • znajomości JavaScript, HTML, CSS (mile widziana również znajomość React.js),
  • umiejętności posługiwania się takimi narzędziami jak: RSpec, GIT, Docker,
  • dobrej znajomości jednej z baz danych SQL (np. PostgreSQL, MySQL),
  • otwartości na wychodzenie poza Ruby on Rails,
  • znajomości języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2,
  • mile widziane wyższe wykształcenie techniczne, choć doceniamy również osoby samodoskonalące się, z zamiłowaniem do programowania

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji projektów dla zagranicznego klienta z Doliny Krzemowej i UK,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę zdalną,
  • doskonałą atmosferę w pracy,
  • dofinansowanie do karty fit profit

Aplikuj przez formularz https://forms.gle/crVo1N59TRcnnTdt8 oraz wyślij swoje CV w języku angielskim.