SUPERIOR LOGISTICS
Kraków Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Metodyk Kursów Online

Rekrutacja zdalna
SUPERIOR LOGISTICS Kraków
8000 - 9000zł
Praca
Umowa o pracę

Superior Logistics to firma, która aktywnie rozwija swoje programy edukacyjne i poszukuje Metodyka, który będzie z nami współpracował przy tworzeniu lepszych kursów online.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną zorientowaną na karierę, chcesz zdobywać nowe ciekawe doświadczenia w międzynarodowym środowisku, zdobywać cenną wiedzę o kulturze amerykańskiej i doskonalić swój angielski, dołącz do nas!

Nasz zespół potrzebuje profesjonalistów, którzy:

  • Myślą nieszablonowo, wykraczają poza standardowe rozwiązania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej Upper Intermediate (B2);
  • Posiadają doświadczenie w tworzeniu kursów online;
  • Wykonywali copywriting i storytelling;
  • Potrafią organizować i wizualizować informacje zgodnie z zasadami projektowania pedagogicznego;
  • Potrafi wykorzystywać elementy grywalizacji w szkoleniu;
  • Potrafi projektować prototypy kursów za pomocą Google Docs, Figma lub Powerpoint; potrafi wyjaśnić zadania działowi produkcji wideo;
  • Potrafi tworzyć skrypty do zajęć z nagrywania wideo.

Kluczowe Obowiązki:

  • Tworzenie i aktualizowanie kursów, testów, ankiet i filmów online w SCORM i innych formatach;
  • Opracuj układ materiałów od ekspertów w treści szkolenia;
  • Szkolenie projektowe zgodnie z zasadami projektowania pedagogicznego.

Oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-19.00 (z godzinną przerwą dla Ciebie)
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń,
  • Nowoczesna, wygodna i przytulna przestrzeń do pracy,
  • W pełni płatne szkolenia i możliwości rozwoju,
  • Perspektywy kariery, pozytywne nastawienie do inicjatyw i pomysłów;
  • Przyjazne i wspierające środowisko.

Aplikuj, może to Ciebie poszukujemy !