Alior Bank
Katowice Bankowość
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Menedżer Zespołu Zarządzania Sprzedażą Poleasingową

Alior Bank Katowice
Nie podano
Praca

Zakres obowiązków:

  • współpraca z firmami zewnętrznymi sprzedającymi przedmioty poleasingowe;
  • bieżąca kontrola firm współpracujących w celu weryfikacji realizacji zadań zgodnie z umową;
  • realizacja oraz weryfikacja rozliczeń z firmami zewnętrznymi sprzedającymi przedmioty poleasingowe;
  • współpraca z rzeczoznawcami w zakresie wyceny przedmiotów;
  • aktywne działania mające na celu zwiększenie efektywności sprzedaży przymiotów poleasingowych;
  • pełny nadzór nad procesem sprzedaży powindykacyjnej w celu podnoszenia jego efektywności oraz weryfikacji poprawności – zgodnie z przyjętymi standardami.
  • Wymagania

    Wymagania:

  • doświadczenie w branży leasingowej;
  • doświadczeniem w sprzedaży w branży motoryzacyjnej;
  • znajomość technik negocjacji;
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • umiejętność budowania relacji handlowych;
  • doświadczeniem w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem;
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów i osiąganie wyników;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Oferujemy

    Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.