Menedżer Zespołu Zarządzania Sprzedażą Poleasingową

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 stycznia 2021. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
nie podano
Katowice

Zakres obowiązków:

  • współpraca z firmami zewnętrznymi sprzedającymi przedmioty poleasingowe;
  • bieżąca kontrola firm współpracujących w celu weryfikacji realizacji zadań zgodnie z umową;
  • realizacja oraz weryfikacja rozliczeń z firmami zewnętrznymi sprzedającymi przedmioty poleasingowe;
  • współpraca z rzeczoznawcami w zakresie wyceny przedmiotów;
  • aktywne działania mające na celu zwiększenie efektywności sprzedaży przymiotów poleasingowych;
  • pełny nadzór nad procesem sprzedaży powindykacyjnej w celu podnoszenia jego efektywności oraz weryfikacji poprawności – zgodnie z przyjętymi standardami.
  • Wymagania

    Wymagania:

  • doświadczenie w branży leasingowej;
  • doświadczeniem w sprzedaży w branży motoryzacyjnej;
  • znajomość technik negocjacji;
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • umiejętność budowania relacji handlowych;
  • doświadczeniem w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem;
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów i osiąganie wyników;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Oferujemy

    Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Aplikuj teraz