AIUT Gliwice
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • wsparcie dla osób zarządzających produkcją (kierowników produkcji)
  • aktywne uczestnictwo we wszystkich procesach rozwoju inżynierii i produkcji
  • analizowanie wskaźników produkcyjnych i wdrażanie optymalnych rozwiązań
  • proponowanie i wdrażanie działań korygujących i zapobiegających
  • weryfikacja dokumentacji technicznej i dopuszczenia do produkcji
  • kontakt z dostawcami, ustalanie terminów realizacji zleceń
  • koordynacja obiegu dokumentacji technicznej

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność analizowania procesów produkcyjnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • dobra znajomość programu AUTODESK INVENTOR

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. MyBenefit, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • ciekawe zadania dające możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia