Muzeum Narodowe w Krakowie
Kraków Kultura / Sztuka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 czerwca 2021. Zobacz aktualne

Mechanik Automatyk

Muzeum Narodowe w Krakowie Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Muzeum Narodowe w Krakowie to najstarsze i największe muzeum z przymiotnikiem "narodowe" w nazwie w Polsce. Jest instytucją kultury z przeszło 140-letnią tradycją. Zbiory, nad którymi sprawujemy pieczę, liczą ponad 900 tysięcy eksponatów, a naszą misją jest upowszechnianie sztuki polskiej i zagranicznej. Zatrudniamy obecnie prawie 600 pracowników w kilkunastu oddziałach zlokalizowanych w Krakowie oraz w Zakopanem.

Obecnie poszukujemy Mechanika Automatyka do pracy w Sekcji Utrzymania Ruchu.

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Obsługa i konserwacja oraz usuwanie awarii urządzeń i instalacji energetycznych;
  • Obsługa i regulacja systemów BMS i HVAC;
  • Kontrola procesów uzdatniania powietrza dla klimatyzacji oraz obsługi wind i podnośników;
  • Naprawy, czynności demontażowe i montażowe oraz pomocnicze czynności transportowe;
  • Praca na wysokości do i powyżej 3 metrów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe w zakresie instalacji energetycznych lub średnie techniczne;
  • 2 lata doświadczenia w obsłudze i konserwacji instalacji energetycznych;
  • Umiejętność obsługi systemów BMS, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, kotłowni gazowych i węzłów ciepła;
  • Uprawnienia SEP typu E grupa 2 z AKPiA.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość współpracy z zaangażowanym zespołem specjalistów;
  • Po okresie próbnym praca w równoważnym systemie czasu pracy;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku);
  • Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy w MNK).

Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do 15.06.2021 za pośrednictwem formularza (przycisk Aplikuj).

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.