CCIG Group Sp. z o.o.
Łódź Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Maturzysto! Czas na pierwszą pracę

CCIG Group Sp. z o.o. Łódź
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa, Staż
Umowa zlecenie

Jeśli skończyłeś/aś już szkołę i poszukujesz pracy, ale potrzebujesz również trochę wolnego czasu na inne zajęcia, zobacz co możemy Ci zaproponować :)

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Żeby pracować w naszej firmie:

  • nie musisz mieć doświadczenia,
  • nie musisz pracować w pełnym wymiarze etatu,
  • nie musisz stresować się, że będziesz pracować na nieciekawym projekcie - współpracujemy z dużymi i znanymi firmami, więc mamy doświadczenie w różnych branżach.

Budujemy nowy zespół do całkowicie nowego projektu.

Jakie zadania czekają naszych Konsultantów?

  • odbieranie połączeń wychodzących, czyli obsługi wszelkich procesów, które są związane z produktem zamówionym przez Klienta,
  • przygotowywanie i przedłużanie umów,
  • proponowanie dodatkowych produktów i ofert naszym Klientom.

My ze swojej strony gwarantujemy:

  • pracę w takim wymiarze czasu, jaki potrzebujesz - grafik elastyczny jak się tylko da :),
  • wynagrodzenie przyznawane 2x w miesiącu - wypłata za godziny + premia,
  • komfortowe warunki pracy - nasze biuro mamy w idealnym punkcie komunikacyjnym,
  • szczegółowe szkolenie wstępne - przygotowujemy z wszystkich możliwych sytuacji, które mogą spotkać Cię w pracy,
  • możliwość wewnętrznego awansu - praktykujemy Ścieżkę Karier,
  • przede wszystkim pracę w grupie, gdzie wszyscy jesteśmy z zbliżonym wieku ;)

Nie przekonasz się, jeśli nie spróbujesz -> APLIKUJ.