Merit Poland
Kraków Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 lutego 2023. Zobacz aktualne

Material Research Trainee

Merit Poland Kraków
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

Jesteśmy nieustannie rozwijającą się firmą inżynieryjną, zajmującą się projektowaniem i produkcją przełączników dla branży automotive. Współpracujemy z największymi koncernami motoryzacyjnymi, dostarczając najwyższej jakości produkty mechatroniczne.

Nie masz doświadczenia zawodowego? Nic nie szkodzi, nie oczekujemy go od Ciebie – to właśnie u nas możesz je zdobyć! Jeśli studiujesz i szukasz możliwości zdobycia wiedzy praktycznej oraz chcesz poznać najnowsze technologie i trendy w branży motoryzacyjnej - aplikuj na stanowisko w dziale Advance Development i weź udział w tworzeniu przyszłości motoryzacji.

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwania i selekcja dostawców rozwiązań materiałowych według zadanych parametrów
  • Praca nad innowacyjnymi rozwiązaniami dla samochodów przyszłości
  • Nawiązywanie kontaktów inzynieryjno-biznesowych w obszarach rozwijania nowych produktów
  • Tworzenie krytycznych zestawień dla znalezionych rozwiązań
  • Tworzenie prototypów do ewaluacji projektów
  • Współpraca z multidyscyplinarnym zespołem inżynieryjnym (mechanicy, elektronicy, programiści)

Wymagania:

  • Student/tka studiów inżynieryjnych – mile widziane kierunki związane z inżynierią materiałową
  • Dyspozycyjność ok 25 h tygodniowo.
  • Znajomość zagadnień dotyczących materiałoznawstwa, w szczególności w zakresie tworzyw sztucznych
  • Znajomość lub chęć do samodoskonalenia się w dziedzinach elektroniki oraz mechaniki.
  • Mile widziana znajomość obsługi i zastosowania narzędzi pomiarowych do przeprowadzania testów.
  • Mile widziane zdolności manualne
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Obsługa pakietu MS Office.
  • Zdolności analityczne, systematyczność.

OFERUJEMY:

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - nieustannie powiększamy nasze zespoły, Merit Poland to już 350 osób!
  • „przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu i Team Leadera / Supervisora” to słowa naszych Pracowników
  • elastyczne godziny pracy – sam decydujesz o jakiej porze zaczynasz pracę
  • indywidualnie ustalany wymiar czasu pracy zdalnej
  • kartę multisport
  • szkolenia wewnętrzne
  • nowoczesne i komfortowe biuro
  • owocowe wtorki i pyszną kawę
  • treningi piłki nożnej i siatkówki

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

Nasz proces rekrutacyjny ma 3 etapy

Etap 1 - selekcja CV. Upewnij się że Twoje CV jest poprawnie zredagowane, aktualne i zawiera wszystkie istotne informacje.

Etap 2 - rozmowa rekrutacyjna online lub F2F z rekruterem oraz managerem/leaderem/supervisorem danego działu.

Wskazówki dla Ciebie:

  • zależy nam aby dobrze Cię poznać, dlatego spotkanie trwa od 60 do 90 min,
  • przygotuj się na pytania techniczne w formie otwartej lub testowej,
  • bądź przygotowany na kilka pytań w języku angielskim,
  • nie stresuj się, my tak samo jak Ty chcemy żeby dobrze Ci poszło