Autenti.com
Warszawa IT
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 marca 2021. Zobacz aktualne

Marketing Automation Specialist

Autenti.com Warszawa
6000 - 9000zł
Praca

Opis firmy

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za kanały e-mail, web/mobile push, chat,
  • Konfigurowanie komunikacji marketingowej z potencjalnymi klientami za pomocą narzędzi do automatyzacji,
  • Tworzenie ścieżek nurturingowych oraz kampanii lead generation w podległych kanałach,
  • Wspieranie i ulepszanie istniejących kampanii w różnych językach,
  • Analizowanie wyników z podjętych działań (np. monitorowanie ROI w procesie pozyskiwania potencjalnych klientów),
  • Współpraca z copywriterami przy przygotowywaniu contentu dla kampanii,
  • Pomoc w tworzeniu strategii pozyskania i utrzymania klientów,
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży.

Kwalifikacje

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczeniu w realizacji wielu projektów jednocześnie,
  • Doświadczenie w realizacji działań na rynki zagraniczne,
  • Dobra znajomość zasad działania narzędzi do e-mail/marketing automation jak np. Woodpecker, Mailchimp, User.com, Hubspot czy GetResponse,
  • Doskonała znajomość obszaru e-mail marketingu,
  • Doświadczenia w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku, popartego przykładami realizowanych projektów,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie (B2+),
  • Znajomość narzędzi pozwalających na budowanie stron lądowania jak np. Landingi.pl, Wordpress, Instapage czy Webflow.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach typu SaaS.

Dodatkowe informacje

Co dla Ciebie?

  • Praca w niewielkim zespole ludzi z wielkimi ambicjami,
  •  Partnerskie podejście i troska o dobrą atmosferę pracy,
  • Długofalowa współpraca w oparciu o umowę o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy i częściowa praca zdalna (w trakcie pandemii pełna),
  • I cała masa udogodnień: multisport, opieka medyczna, wyjazdy integracyjne, sturtupową atmosferę.