Sistema Poland
śląskie Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 kwietnia 2021. Zobacz aktualne

Marketing Assistant

Sistema Poland śląskie
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

SPM Poland Sp. z o.o. (Grupa Sistema Poland)

Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Bieruń, Turyńska 135

Ty i My to dobre połączenie, jeśli:

  • posiadasz co najmniej rok doświadczenia w obszarze marketingu w firmie świadczącej usługi profesjonalne lub agencji (doświadczenie z zakresu marketingu internetowego będzie dodatkowym atutem)
  • obsługujesz firmowe social media (Linkedin ,Instagram, Facebook, Tik Tok) i strony internetowe (Wordpress)
  • wiesz jak czytać Google Analytics
  • język angielski nie sprawia Ci problemów, a język biznesowy przekładasz bez przeszkód na poprawną polszczyznę
  • sprawnie korzystasz z funkcji pakietu MS Office, w szczególności Power Pointa
  • cechuje Cię kreatywność, zaradność i odpowiedzialność, a do tego jesteś graczem zespołowym
  • Twój cel to rozwój w międzynarodowym środowisku biznesowym

Twoje przyszłe zadania:

  • realizacja działań w obszarze social media (np. publikacja postów, kampanie reklamowe)
  • przygotowywanie prezentacji handlowych w Power Point
  • wsparcie zespołu w wykonywanych zadaniach

Osobie, która zajmie powyższe stanowisko oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki
  • możliwość dołączenia do pracowniczego programu kapitałowego (PPK).
  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.