Magazynier
Miejsce pracy: Oświęcim
Działalność Grupy Kapitałowej Synthos obejmuje produkcję i sprzedaż zaawansowanych technologicznie produktów chemicznych, które znajdują zastosowanie jako surowce i produkty pośrednie w różnych sektorach przemysłu, w tym w przemyśle oponiarskim, w branży budowalnej, branży opakowań oraz segmencie agro.
Synthos jest największym producentem kauczuku syntetycznego w Europie oraz jednym z największych na świecie, a także pierwszym europejskim producentem polistyrenu ekspandowanego (EPS). Firma posiada: sześć zakładów produkcyjnych w Polsce, Czechach, Francji, Holandii oraz Niemczech, cztery centra badawczo-rozwojowe i zatrudnia ponad 3 600 pracowników.
Działalność Synthos jest skoncentrowana na czterech głównych segmentach:
Biorąc odpowiedzialność za jakość życia przyszłych pokoleń firma przyjęła i konsekwentnie realizuje strategię zrównoważonego rozwoju, która zakłada m.in. zmniejszenie emisji i wykorzystanie ekologicznych źródeł energii. Dzięki ciągłemu doskonaleniu oferowanych produktów oraz nakładom na badania i rozwój, Synthos dostarcza nowoczesne i zrównoważone rozwiązania odpowiadające wysokim wymaganiom klientów i zmieniającego się rynku.