Lacroix Electronics
Kwidzyn Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 grudnia 2018. Zobacz aktualne

Magazynier

Lacroix Electronics Kwidzyn
3000zł +
Praca
Umowa o pracę

Szukasz pierwszej pracy? Potrzebujesz stabilnego zatrudnienia na atrakcyjnych warunkach? W Lacroix Electronics w Kwidzynie produkujemy elektronikę do topowych marek samochodów. Dołącz do nas jako:

MAGAZYNIER

DLACZEGO PRACA W LACROIX SIĘ OPŁACA?

Gwarantujemy stabilną umowę o pracę, żadnych pośredników!

Mamy najlepszy pakiet socjalny :

  • darmowe masaże i fizjoterapia, kosmetyczka, fryzjerka, konsultacje prawne w firmie,
  • konsjerż, który za darmo załatwi twoje prywatne sprawy (zakupy, krawiec, odbiór auta z warsztatu...)
  • karnety i hale sportowe, sponsoring udziału w zawodach oraz odzieży sportowej,
  • dofinansowanie wypoczynku letniego i świąt
  • półkolonie, paczki, imprezy dla dzieci
  • zniżki w lokalnych sklepach, warsztatach, restauracjach
  • pakiety medyczne w atrakcyjnych cenach

I wiele innych benefitów

WYMAGANIA:

  • mile widziany ukończony kurs uprawniający do obsługi wózków widłowych,
  • mile widziana znajomość procesów magazynowych i doświadczenie na stanowisku magazyniera,
  • znajomość dokumentacji magazynowej,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • wykształcenia minimum zawodowe, preferowane średnie,
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość systemu ERP-SAP będzie dodatkowym atutem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odbiór towaru oraz potwierdzanie dokumentów od przewoźnika,
  • terminowe przyjmowanie oraz ewidencja dostaw,
  • zgłaszanie i ewidencja wszelkich rozbieżności w dostawach,
  • bezpośrednia współpraca z działem zakupów i księgowości,
  • przestrzeganie procedur i instrukcji dotyczących gospodarki materiałowej.

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV JUŻ DZIŚ!

WIĘCEJ DOWIESZ SIĘ ...

Facebook.com/LacroixKwidzyn/

Tel: 55 262 21 47