BusinessFace
Lublin Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Lublin Przedstawiciel Biznesowy ING Bank Śląski

BusinessFace Lublin
Nie podano
Praca

Businessface Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w zakresie usług w branży finansowej. Współpracując z ING Bank Śląski S.A poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Bankowy w Segmencie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, gotowego budować dobre relacje z Klientami i Partnerami.

Współpracując z nami zyskasz:

  • Wynagrodzenie „pakiet na start” + wysokie prowizje.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Program szkoleń i rozwoju zawodowego.
  • Umowę o współpracę B2B.
  • Możliwość współpracy z jednym z najbardziej stabilnym i wiarygodnym partnerem w biznesie.

Twoje zadania:

  • Organizacja własnych spotkań biznesowych z przedsiębiorcami.
  • Profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniej usługi dla firmy, np.: rachunek firmowy, terminal płatniczy, leasing, pożyczka, linia kredytowa.
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami i Partnerami.

Nasze oczekiwania:

  • Własna jednoosobowa działalność gospodarcza lub gotowość do jej otwarcia.
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.