CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 lipca 2024. Zobacz aktualne

Lider zespołu call center Tauron

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr.15946, dla swojego Klienta CCIG Group, do biura in-house we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko:Lider zespołu call center.

Główne zadania:

  • zarządzaniem zespołem Infolinii Sprzedażowej,
  • bieżąca praca z zespołem,
  • prowadzenie warsztatów, coachingów,
  • odpowiedzialność za motywację, organizację i rozwój zespołu,
  • monitorowanie i bieżąca kontrola wskaźników związanych z jakością oraz ze sprzedażą,
  • kreowanie oraz wdrażanie konkurencyjnych standardów obsługi Klienta oraz sprzedaży,
  • analizowanie i tworzenie raportów, zestawień, prezentacji,
  • współpraca z innymi zespołami w celu zapewnienia realizacji celów biznesowych,
  • bieżąca współpraca z Klientem oraz przełożonym,
  • raportowanie wyników pracy swojej i zespołu.

Oczekiwania:

  • doświadczenie minimum 6 miesięcy w zarządzaniu zespołem Contact Center lub minimum 12 miesięczne doświadczenie w zarządzaniu w firmach w branży energetycznej, finansowej, ubezpieczeniowej,
  • doświadczenie minimum 6 miesięcy na projektach sprzedażowych w Contact Center na stanowisku konsultanta lub pracownika Back Office),
  • znajomości pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym w szczególności MS Excel oraz MS Power Point,
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość systemów i aplikacji Call Center,
  • możliwość pracy w trybie zmianowym od 7- 20 oraz w wybrane soboty i niedziele,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w biurze w centrum Wrocławia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 5 384-6276 zł brutto,
  • duże możliwości rozwoju w największym call center w Polsce,
  • profesjonalny onboarding,
  • brak dress code'u,
  • bieżące wsparcie przełożonego,
  • stabilne zatrudnienie.

Zainteresowany/a? Nie czekaj! Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu!