Medicover
Łódź Medycyna / Farmaceutyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Lekarz Ginekolog

Medicover Łódź
Nie podano
Praca

Zadania i cele

  • opieka nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Wymagania

  • tytuł specjalisty lekarza bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera

Warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie w oparciu UZ bądź KG – sam wybierasz
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • benefity abonamentowe – pakiet sportowy „OK system”, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny (przy zatrudnieniu powyżej 40h miesięcznie)
  • benefity jednorazowe i oferty rabatowe – m.in. bilety do kina, kody zakupowe, zniżki do sieci handlowych oraz sklepów internetowych
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)