SUPERIOR LOGISTICS
Kraków Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 lipca 2022. Zobacz aktualne

Learning and Development Specialist

SUPERIOR LOGISTICS Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Superior Logisticsjest dużą, szybko rozwijającą się firmą działającą na rynku logistyki transportowej wEuropie i USA.W związku z rozwojem firmy poszukujemyspecjalisty ds.Learning and Development Specialist,który dołączy do naszego przyjaznego zespołu.

Nasze wymagania:

  • Doskonała znajomość języka angielskiego (C1);
  • Minimum 2 lata doświadczenia w szkoleniu lub edukacji;
  • Wykształcenie wyższe w zakresie pedagogiki/psychologii/filologii;
  • Doświadczenie w stosowaniu nowoczesnych metod nauczania;
  • Pragnienie rozwoju w zakresie technik uczenia się i szkolenia;
  • Umiejętność samodzielnego zarządzania pracą w warunkach wielozadaniowości;
  • Wyróżnia Cię service mindset - uwielbiasz pomagać ludziom;
  • Umiejętność zachęcania i motywowania innych do osiągania wysokich wyników;
  • Doświadczenie w oprogramowaniu e-learning/LMS będzie atutem.

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwijanie i pogłębianie wiedzy na temat działania firmy;
  • Identyfikacja luk w szkoleniach zespołowych i znalezienie rozwiązań doskonalących;
  • Prowadzenie komunikacji z lokalnymi interesariuszami i inicjowanie ukierunkowanych interwencji w celu zwiększenia jakości i wydajności pracy;
  • Poprawa produktów edukacyjnych poprzez prowadzenie warsztatów, indywidualnych szkoleń i tworzenie treści do e-kursów;
  • Dostarczać, stale aktualizować i doskonalić szkolenia wprowadzające i odświeżające za pomocą narzędzi LMS;
  • Planować, opracowywać, dostosowywać i wdrażać programy edukacyjne (szkolenia, seminaria, prezentacje);
  • Wsparcie i mentoring nowych pracowników;
  • Zapewniać aktualne informacje o prawidłowych procedurach;
  • Prowadzić raporty z postępów prac.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki powyżej średniej rynkowej;
  • Oficyjne zatrudnienie;
  • Harmonogram pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-20.00 lub 10.00-19.00;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego (do stanowiska “Team leader”);
  • Szkoła języka angielskiego oraz sesje coachingowe;
  • Pracę w wygodnym nowoczesnym biurze;
  • Parking dla pracowników;
  • Świąteczne paczki;
  • Pizza days;
  • Codzienne smakołyki, świeże owoce, pyszną kawę i herbatę;
  • Przyjazną atmosferę i imprezy firmowe;
  • Pozytywne nastawienie do inicjatyw i pomysłów.

Jeśli szukasz możliwości rozwoju zawodowego, nowych i ekscytujących doświadczeń w międzynarodowym środowisku, jeśli lubisz kontakt z ludźmi i jesteś głodny nowej wiedzy, jeśli chcesz poznać kulturę amerykańską i podszkolić swój angielski - dołącz do nas!