Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 grudnia 2020. Zobacz aktualne

Lead Data Scientist / Senior Data Scientist / Data Scientist

Rekrutacja zdalna
Addepto Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa B2B, umowa o pracę

Praca polega na współpracy przy realizacji projektów dla globalnych firm z zakresu Data Science, Data Analytics, Machine Learning, Big Data oraz Business Intelligence. Większość realizowanych projektów jest innowacyjna w swojej branży. Szukamy osób o każdym poziomie doświadczenia: lead dev, team lead, manager, senior, mid.

Opis stanowiska:

  • ścisła współpraca z klientem oraz analiza różnorodnych biznesów pod kątem wdrożenia rozwiązań Data Science lub Data Analytics
  • monitorowanie i zarządzanie projektami z obszaru Data Science / Machine Learning
  • zbieranie wymagań biznesowych i planowanie zadań zespołu pracującego w Scrum
  • przygotowywanie architektury rozwiązań Data Science
  • implementacja rozwiązań Data Science lub Data Analytics
  • współpraca przy budowaniu aplikacji AI
  • aktywne uczestnictwo w zadaniach zespołu pracującego w Agile/Scrum

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze Data Science lub Data Analytics lub Business Intelligence
  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań Machine Learning przy użyciu Pythona (Pandas/scikit/Keras/PyTorch/TensorFlow)
  • praktyczna znajomość SQL i doświadczenie w pracy z bazami danych
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów: informatyka, matematyka, fizyka, metody ilościowe lub dziedziny pokrewne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2 - praca w międzynarodowym środowisku)
  • inicjatywa oraz dobra organizacja pracy własnej

Co oferujemy:

  • Współpracę z doświadczonymi ekspertami specjalistami w dziedzinie Big Data i Machine Learning
  • Udział w projektach dla międzynarodowych firm (lotnictwo, bankowość, handel, gry)
  • Rozwój umiejętności z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Dofinansowanie rozwoju osobistego (kursy, szkolenia)
  • Dowolną formę zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawe benefity (niebanalne integracje, owocowe środy)

Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.