Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 października 2022. Zobacz aktualne

Księgowy / księgowa w Biurze Krajowym

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE

to organizacja dobroczynna, której celem jest pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom

oraz podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem.

W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka. Wykorzystując międzynarodowe

doświadczenie Stowarzyszenie realizuje z powodzeniem swoją misję w Polsce już od ponad 35 lat.

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Znasz przepisy podatkowe i ustawę o rachunkowości
  • Możesz pochwalić się dobrą znajomością MS Excel
  • Cechuje Cię dokładność, terminowość, uczciwość, samodzielność, cierpliwość
  • Posiadasz umiejętności analityczne
  • Chciałabyś/chciałbyś pracować w organizacji pozarządowej

mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w księgowości/finansach, najlepiej w organizacji pozarządowej
  • znajomość systemów finansowo-księgowe ERP (Dynamics NAV/ Microsoft Dynamics 365)
  • znajomość języka angielskiego

NIE ZWLEKAJ, DOŁĄCZ DO NAS!

CZEKAJĄ NA CIEBIE ZADANIA TAKIE JAK:

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalnym i rachunkowym
  • Księgowanie wyciągów bankowych i faktur
  • Przygotowywanie przelewów
  • Uzgadnianie rozrachunków
  • Przygotowywanie zestawień i raportów finansowych i zarządczych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Udział w przygotowywaniu budżetu i sprawozdań finansowych Stowarzyszenia oraz danych dla audytorów
  • Przygotowywanie pism urzędowych

W ZAMIAN OFERUJEMY CI:

  • Pracę w renomowanej dużej międzynarodowej organizacji pozarządowej
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Hybrydowy czas pracy (łączenie pracy w biurze i pracy zdalnej)
  • Naukę /doskonalenie jęz. angielskiego /niemieckiego
  • Pakiet socjalny (ZFŚS)
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Dodatkowy wolny dzień z okazji urodzin

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Zastrzegamy sobie prawo do

wcześniejszego zakończenia rekrutacji.