BusinessFace
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 lutego 2022. Zobacz aktualne

Księgowy

BusinessFace Warszawa
Nie podano
Praca

Naszą filozofią jest harmonijny rozwój firmy i pracownika. W związku z otwarciem nowego prężnego projektu poszukujemy kandydatów na stanowisko księgowego.

Zadania:

- zamykanie miesiąca/kwartału/roku,

- sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych,

- sporządzanie sprawozdań finansowych okresowych,

- raportowanie na potrzeby zarządu,

- kompleksowe prowadzenie ksiąg handlowych Klientów,

- dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,

- rozliczanie podatków (VAT, CIT, PIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich urzędów,

- obsługa audytów księgowych i podatkowych,

- bieżąca analiza kont księgowych,

- ewidencjonowanie i kontrola majątku trwałego spółki,

- analiza rozrachunków dostawców zewnętrznych,

- zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,

- komunikacja z Klientami,

- inne zadania księgowe

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse lub inne pokrewne),

- doświadczenie w biurze rachunkowym minimum 2 lata najlepiej ostatnia praca lub przed ostatnia,

- znajomość przepisów  ustawy o rachunkowości, i ustaw podatkowych CIT, PIT, VAT,

- umiejętności analityczne,

- umiejętność budowania relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym,

- doskonała umiejętność organizacji pracy i skrupulatność,

- prawo jazdy kat. B,

- otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

- stabilne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego,

- umowę o pracę lub kontrakt B2B w zależności od potrzeb kandydata,

- szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji.

- miłą i nastawioną na komunikację atmosferę daleką od korporacyjnego stylu,

- brak formalnego dress-code i uproszczoną komunikację z przełożonym,

- wsparcie merytoryczne