Crowe
Warszawa Księgowość / Audyt / Podatki
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Księgowa/Księgowy

Crowe Warszawa
Nie podano
Praca

Opis stanowiska:

  • Dostarczanie na czas kompleksowych informacji finansowych Klientom
  • Kontrola poprawności wprowadzonych danych przez podległych pracowników (kilkuosobowy zespół Asystentów, Starszych Asystentów)
  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz pod kątem poprawności odliczenia podatku VAT i zakwalifikowania zakupów do kosztów uzyskania przychodów
  • Sporządzanie i/lub sprawdzanie deklaracji podatkowych
  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów zarządczych dla Klientów oraz raportów dla GUS i NBP

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość prawa podatkowego (CIT i VAT) i przepisów o rachunkowości
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację
  • Pogodne usposobienie, komunikatywność i wysoka kultura osobista

Dodatkowo, mile widziane:

  • Znajomość jednego z programów komputerowych: IFS, SAP, CDN XL, SAP SBO, Sun System, Axapta
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę