APROJEKT Jacek Szymczak
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 stycznia 2020. Zobacz aktualne

Kreślarz AUTOCAD

APROJEKT Jacek Szymczak Warszawa
3000 - 4000zł
Praca
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Jesteśmy biurem projektowym specjalizującym się w kompleksowych projektach telekomunikacyjnych. Na rynku działamy od 7 lat zatrudniając ponad 30 osób w Warszawie i Siedlcach. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy Kreślarza do biura w Warszawie.

Zadania:

  • sporządzanie rysunków lub fragmentów dokumentacji projektowej w oprogramowaniu AutoCAD, we współpracy z projektantem,
  • aktualizację rysunków,
  • bieżące wprowadzanie zmian oraz korekt dokumentacji, przygotowywanie wydruków oraz plików projektowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • obsługa komputera, w tym środowiska Office (Excel, Word),

Mile widziane jest:

  • wiedza z zakresu sieci telekomunikacyjnych,
  • doświadczenie w rysowaniu/projektowaniu sieci telekomunikacyjnych,

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole, w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
  • rozwój kompetencji poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach i szkoleniach,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • Kartę MultiSport i prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • miejsce pracy: Warszawa.

Dodatkowe informacje o firmie: www.aprojekt.net