Five o`clock
Wrocław Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Kram z herbatą i kawą - Wrocław - sezon

Five o`clock Wrocław
Nie podano
Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

Five o'clock jest stale rozwijającą się siecią sklepów z herbatą i kawą. Jej siła tkwi w prawdziwej pasji oraz 30-letnim doświadczeniu.

Obecnie do swojego zespołu szukamy: STUDENTKI/STUDENTA

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży - obsługa kramu świątecznego

Umowa: zlecenie (XI-XII.2021)

Miejsce pracy: Kram świąteczny - Wrocław

Oferujemy:

·       umowę zlecenie,

·       grafik dostosowany do zajęć na uczelni,

·       podstawowe szkolenie z zakresu wiedzy o herbatach i kawach oraz technikach sprzedaży,

·       pracę w miłej atmosferze.

 Oczekujemy:

·       statusu studenta,

·       ważnych badań sanitarno-epidemiologicznych,

·       znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

·       zaangażowania i chęci do pracy.

 Opis stanowiska:

·       obsługa klientów według przyjętych standardów,

·       dbanie o stanowisko pracy i dostępność produktów na kramie,

·       dbanie o wizerunek marki.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz wziąć udział w rekrutacji, prześlij swoje CV

Dowiedz się więcej o Five o'clock i odwiedź naszą stronę www.fiveoclock.eu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tyko z wybranymi kandydatami.

 Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Brzezicki & Siess Spółka Cywilna z siedzibą w Składowicach, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że Administratorem danych jest Brzezicki & Siess Spółka Cywilna z siedzibą w Składowicach. Dane zbierane są i przetwarzane dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji. Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania/ usuwania. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji w/w celu.