DAGMA Bezpieczeństwo IT
Katowice Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 maja 2021. Zobacz aktualne

Koordynator ds. sprzedaży rozwiązań IT

Rekrutacja zdalna
DAGMA Bezpieczeństwo IT Katowice
5000 - 6000zł
Praca
Umowa o pracę

💎Jesteśmy DAGMA Bezpieczeństwo IT! 💎Zdobyliśmy cztery nagrody Diamentu Forbesa oraz oraz jedenaście nagród Gazeli Biznesu! W katowickiej siedzibie zatrudniamy dziś ponad 100 osób, możesz być jednym z nas!

Wyniki motywują Cię do działania, a zdobywanie targetów daje Ci radość? Nasz rozwój opieramy na współpracy ze zdolnymi i ambitnymi ludźmi. Należysz do nich? To dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Koordynator ds. sprzedaży rozwiązań IT -Katowice

nr ref: DGA-KSRIT-04-2021

 Twój zakres obowiązków:

·        budowanie kanału partnerskiego firmy DAGMA w Polsce,

·        aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych z naszej bazy,

·        utrzymywanie relacji i stała opieka nad obecnymi klientami biznesowymi,

·        rozwiązywanie wyzwań stawianych przez klientów w zakresie bezpieczeństwa IT,

·        poszukiwanie nowych szans sprzedaży,

·        podnoszenie swoich kompetencji handlowych i poszerzanie wiedzy na temat oferowanych rozwiązań.

Nasze wymagania:

·        doświadczenie w sprzedaży produktów technologicznych, finansowych lub ubezpieczeniowych będzie Twoim atutem,

·        komunikatywność,

·        pozytywne nastawienie do ludzi,

·        chęć nauki nowych zagadnień związanych z branżą IT,

·        pracowitość i zaangażowanie,

·        samodzielność i umiejętność zarządzania własnymi zadaniami.

Nie musisz mieć wiedzy IT – sami Ci ją przekażemy!

Mile widziane:

·        doświadczenie handlowe w sektorze B2B,

·        doświadczenie w sprzedaży telefonicznej,

·        znajomość zagadnień z dziedziny IT.

To oferujemy:

·        ciekawą pracę wśród doświadczonych specjalistów,

·        stabilne zatrudnienie na pełen etat,

·        pracę od poniedziałku do piątku w „ludzkich godzinach”,

·        wynagrodzenie składające się z części stałej oraz prowizję od sprzedaży bez górnego limitu,

·        rozwój zawodowy i poszerzanie wiedzy z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań bezpieczeństwa IT,

·         szkolenia produktowe i sprzedażowe,

·        niezwykłą atmosferę pracy,

·        nowoczesne klimatyzowane biuro w Katowicach,

·        bezpłatne lekcje języka angielskiego,

·        niezapomniane wyjazdy integracyjne,

·        dofinansowanie do urlopu,

·        prywatną opiekę medyczną i kartę sportową,

·        brak dress code’u i wiele więcej J

Twój opiekun rekrutacji: Karolina Wcisło. Masz pytania, to napisz do mnie :)

UWAGA! Prosimy o zamieszczenie w CV odpowiednich klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem 2016/679 RODO. Administratorem Danych jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia ("Prawo do zapomnienia"), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Posiadam informację, że DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46.

Jeśli chcesz, by Twoje zgłoszenie było brane pod uwagę przy innych rekrutacjach firmy DAGMA, dodaj do powyższej klauzuli:

Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.