KPMG
Kraków Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Konsultant/Starszy Konsultant w Business Advisory - Shared Service and Outsourcing Advisory (SSOA)

KPMG Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona KrakówKraków
Ikona rodzaj umowyumowa o pracę

KPMG jest uznanym liderem na rynku doradztwa dla firm z zakresu Globalnych Usług Biznesowych (GBS), Centrów Usług Wspólnych (SSC) oraz outsourcingu. Zespół SSOA w Warszawie świadczy pełny zakres usług w tym obszarze - od stworzenia strategii i docelowego modelu operacyjnego poprzez wdrożenie aż do transformacji centrów i optymalizacji procesowej.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie centralizacji procesów oraz tworzenia i zarządzania centrami usług wspólnych,
  • współudział w realizacji projektów doradczych w zakresie reorganizacji działów finansowych oraz analizy i optymalizacji procesów finansowych,
  • analizy efektywności organizacyjnej przedsiębiorstw,
  • współtworzenie raportów, opracowań, artykułów dotyczących sektora usług biznesowych w Polsce i na świecie,
  • wsparcie w opracowywaniu nowych produktów i usług oraz procesie sprzedażowym,
  • wsparcie merytoryczne dla młodszych konsultantów i praktykantów,
  • rozwój kompetencji technicznych własnych oraz zespołu.

Oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego – preferowane centra usług wspólnych oraz firmy outsourcingowe (przede wszystkim w zespołach projektowych),
  • mile widziane doświadczenie w firmie konsultingowej,
  • doświadczenia w zakresie analizy procesów oraz tworzenia dokumentacji procesowej,
  • doświadczenia w zakresie migracji procesów do centrów usług wspólnych / centrów kompetencji,
  • zaawansowanej znajomości pakietu MS Office (Excel, PowerPoint),
  • doświadczenia w realizacji projektów (w ramach kilkuosobowych zespołów),
  • umiejętności pracy w grupie i efektywnej współpracy,
  • kreatywności i zdolności do wypracowywania niestandardowych rozwiązań,
  • wykształcenia wyższe, preferowane- finansowe, ekonomiczne, techniczne lub matematyczne,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce