EasyInterview
Lublin HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 listopada 2021. Zobacz aktualne

Konsultant z j. niemieckim zdalnie

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
EasyInterview Lublin
4800 - 5200zł
Praca
Umowa o pracę

Szukasz nowej pracy z j. niemieckim? A może dopiero rozpoczynasz swoją karierę na rynku pracy? Chcesz mieć kontakt z native speakerami każdego dnia?

Świetnie! Mamy dla Ciebie ofertę!

Twoje zadania:

- obsługa mailowa i telefoniczna klientów;

- rejestracja danych;

- rozwiązywanie zgłoszeń technicznych klientów;

- przygotowywanie dokumentów.

Możemy Ci zaoferować:

- umowę o pracę;

- atrakcyjne warunki finansowe, bonusy, benefity; prywatna opieka medyczna, dodatkowy dzień wolny;

- pełne przeszkolenie (1 msc), podczas którego wszystkiego się nauczysz;

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;

- przyjazną atmosferę pracy;

- rozwój w branży IT;

- pracę zdalną.

Liczymy na to, że:

- posługujesz się językiem niemieckim na poziomie zaawansowanym min. B2;

- znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym;

- lubisz się uczyć, chcesz się rozwijać.

Czekamy na Twoją aplikację! Nie musisz mieć podobnego doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy :)