EasyInterview
Poznań HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Konsultant z j. niemieckim / praca zdalna

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
EasyInterview Poznań
5200 - 7500zł
Praca
Umowa o pracę

Znasz bardzo dobrze język niemiecki? Szukasz nowych zawodowych wyzwań? Lubisz kontakt z klientem? Sprawdź naszą ofertę!

Twoje zadania:

  • wsparcie techniczne klientów z regionu DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria);
  • obsługa mailowa i telefoniczna klientów w j. niemieckim;
  • rejestracja danych;
  • rozwiązywanie zgłoszeń klientów.

Możemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę;
  • stabilne warunki finansowe, bonusy, benefity; prywatna opieka medyczna, dodatkowy dzień wolny;
  • pełne przeszkolenie (1 msc), podczas którego wszystkiego się nauczysz;
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • rozwój w branży IT;
  • pracę zdalną.

Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin lub 1/2, 3/4 etatu - po przejściu miesięcznego szkolenia w godz. 9-17.

Oczekujemy, że:

  • posługujesz się językiem niemieckim na poziomie zaawansowanym min. B2;
  • lubisz kontakt z klientem bądź chcesz postawić pierwsze kroki w branży IT;
  • znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym;
  • nie boisz się wyzwań, chcesz się uczyć i rozwijać.

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj! Nie musisz mieć podobnego doświadczenia!

Numer w rejestrze Agencji Zatrudnienia: 25981

Informujemy, że administratorem danych jest Easy Interview Naporska Curkowicz Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 16/22 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.