EasyInterview
Starogard Gdański HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 października 2022. Zobacz aktualne

Konsultant z j. duńskim / niderlandzkim

EasyInterview Starogard Gdański
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji prowadzimy rekrutację na stanowiska z j. duńskim / niderlandzkim. W zależności od posiadanego doświadczenia możemy zaoferować Ci role związane z obsługą wewnętrznych klientów, bądź bardziej administracyjne (praca z fakturami itp.).

Jakie będą Twoje zadania?

  • kontakt z klientami wewnętrznymi, z którymi współpracuje firma
  • wsparcie i udzielanie informacji mailowo oraz telefonicznie
  • uzupełnianie danych
  • sprawdzanie poprawności danych na fakturach, płatności klientów
  • monitorowanie parametrów ważnych z punktu widzenia działalności firmy

Kogo szukamy?

  • masz min. roczne doświadczenie w obszarze customer service
  • lubisz pracę z klientem i w tym kierunku chcesz się dalej rozwijać
  • znasz język angielski oraz duński / niderlandzki na poziomie zaawansowanym

Co możemy Ci zaoferować?

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia, umowę o pracę, pełny etat
  • benefity
  • praca w trybie hybrydowym i komfortowe biuro
  • możesz rozpoczynać pracę między godziną 7 a 9
  • szkolenia i rozwój w takim kierunku jaki będzie Cię interesować

Chętnie opowiemy Ci więcej, nie czekaj i aplikuj!

Numer w rejestrze Agencji Zatrudnienia: 25981

Informujemy, że administratorem danych jest Easy Interview Naporska Curkowicz Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 16/22 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.