VULCAN Sp. zo.o.
Wrocław IT
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 listopada 2022. Zobacz aktualne

Konsultant Wsparcia Sprzedaży (obsługa posprzedażowa klienta)

VULCAN Sp. zo.o. Wrocław
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

VULCAN to lider rynku innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla edukacji. Jesteśmy częścią międzynarodowej organizacji obecnej w ponad 10 krajach Europy. Kreujemy standardy zarządzania oświatą. Nasze idee - arkusz organizacyjny, elektroniczna rekrutacja do szkół, dziennik elektroniczny, plan lekcji - to dzisiaj rozwiązania powszechnie stosowane w szkołach.

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako:

Konsultant Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

  • obsługa posprzedażowa klienta wewnętrznego i zewnętrznego;
  • opiniowanie i monitoring umów;
  • realizacja zamówień, rejestrowanie oraz rozwiązywanie zgłoszeń klientów w systemie CRM;
  • zapewnienie terminowej i wysokiej jakości obsługi klienta.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta;
  • doskonała organizacja pracy – terminowość, dokładność, umiejętność pracy z wieloma zadaniami;
  • orientacja na klienta, umiejętność współpracy i budowania relacji;
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy;
  • znajomość programu MS Office.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z wewnętrznymi systemami informatycznymi: CRM.

Oferujemy:

  • doświadczenie i rozwój w firmie będącej liderem na rynku rozwiązań IT dla oświaty;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00;
  • pełne wdrożenie i cykliczne szkolenia;
  • współpracę w wyjątkowej i przyjaznej atmosferze, w której wszyscy czują się swobodnie i mogą na siebie liczyć w trudnych sytuacjach;
  • dogodną lokalizację firmy – nasza siedziba znajduje się na terenie parku biznesu zlokalizowanym w bliskiej odległości od obwodnicy i w pobliżu przystanków transportu publicznego, do dyspozycji mamy nielimitowane i bezpłatne miejsca parkingowe, stojaki na rowery, bar bistro.