Konsultant w Centrum Kontaktu z Klientem Niemieckojęzycznym

Praca
Lublin
4000 - 10000zł

Concentrix to amerykańska korporacja zarządzająca relacjami z klientami, posiadająca swoje oddziały na sześciu kontynentach.

Naszą wizją jest stać się największą na świecie firmą outsourcingową, bogatą w różnorodność i talent.

Dołącz do nas!

Jeżeli jesteś osobą

  • Mówiącą płynnie w języku niemieckim (min. poziom B2)
  • Chętną do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Dla której obsługa komputera nie jest obca

Idealnie!

Teraz pora na zadania jakie czekają na Ciebie na tym stanowisku:

  • Będziesz wspierał klientów niemieckojęzycznych w rozwiązywaniu ich problemów
  • Zajmiesz się identyfikacją potrzeb klientów
  • Weźmiesz udział w licznych szkoleniach, coachingach, team meetingach

Zobacz co dostaniesz w zamian?

  • Coś więcej niż pracę – miejsce, do którego będziesz z uśmiechem przychodzić każdego dnia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nieszablonowy i bogaty pakiet socjalny (bezpłatna karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Refer a Friend Program, zniżki u naszych partnerów biznesowych)
  • Pracę dającą Ci możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Program motywujący Be the best!
  • Dodatek relokacyjny
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz