CCIG Group Sp. z o.o.
Katowice Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 stycznia 2023. Zobacz aktualne

Konsultant Projektu Ubezpieczeniowego

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Katowice
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencji zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko:

Konsultant Projektu Ubezpieczeniowego w Katowicach.

Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do pracy, dlatego nie obawiaj się, nawet jeśli nie masz doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy:)

Twoje zadania:

  • obsługa infolinii sprzedażowej - obsługa umów klientów, w tym m.in. udzielanie informacji, doradztwo i zawieranie umów,
  • obsługa klientów i sprzedaż usług przy połączeniach wychodzących,
  • pozyskiwanie i utrzymanie klientów,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • aktualizacja danych w systemach.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie,
  • dyspozycyjność do pracy od pon. do pt. w godz. 9-17, w tym w jednym tygodniu w ciągu miesiąca do godz. 19 oraz w jedną sobotę w miesiącu w godz. 9-15,
  • zaświadczenie o niekaralności (ze względu na specyfikę projektu ubezpieczeniowego jest to wymóg prawny),
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zadaniowość i dobra organizacja pracy,

Mile widziane:

  • studenci/studentki studiów zaocznych,

Oferujemy:

  • stabilną pracę w nowoczesnym biurze w centrum Katowic - 5 min od dworca,
  • 2 wypłaty w miesiącu - gwarantowaną podstawę podstawową + premię,
  • egzamin KNF,
  • pracę na pełny etat,
  • pomoc i wsparcie managera na każdym z etapów współpracy,
  • możliwość rozwoju zgodnie ze ścieżką karier,
  • karta rabatowa, owocowe dni, chill room :)

Nie czekaj, aplikuj i zdobądź pierwsze doświadczenie z CCIG Group ! :)