Concentrix CVG International
Katowice Obsługa Klienta / Call Center

Konsultant obsługi klienta z j. norweskim, dunskim, finskim, szwedzkim (PRACA ZDALNA)

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
Concentrix CVG International Katowice
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Na czym polega praca?

Praca polega na kontakcie z klientami w jezyku norweskim lub dunskim lub finskim lub szwedzkim przez telefon (tylko połączenia przychodzące), e-mail i czat.

Czego oczekujemy?

• bardzo dobrej znajomości języka szwedzkiego, norweskiego, finskiego, dunskiego C1 oraz angielskiego B2

• czerpania satysfakcji z pracy

• umiejętności pracy z komputerem

A wiedzę potrzebną do wykonywania pracy na stanowisku przekażemy Ci w trakcie szkolenia.

Co oferujemy?

• umowę o pracę

• platne szkolenie

• kursy jezykowe

• możliwość budowania kariery w międzynarodowym środowisku

• atrakcyjny pakiet socjalny (bezpłatna opieka medyczna oraz karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne)

Nie czekaj i dołącz do grona najlepszych już dziś! Nie wymagamy doswiadczenia!

Informacje, które możesz przekazać Concentrix CVG International Sp z o.o.w związku z Twoją aplikacją o zatrudnienie zostaną wykorzystane przez Concentrix CVG International Sp z o.o.aby ocenić, czy istnieją potencjalne oferty pracy obecnie dostępne w naszych lokalnych oddziałach. Na podstawie poniższej zgody, zachowamy Twoje dane przez kolejne dwa lata, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w sprawie potencjalnych przyszłych ofert pracy w jednym z naszych oddziałów lub w jednym z naszych oddziałów w UE.

Aplikując na to ogłoszenie wyrażasz zgodę na przyszłe oferty pracy:„Tak, wyrażam zgodę aby Concentrix CVG International Sp z o.o.zachowało moje dane osobowe wprowadzone w aplikacji, jak również wszelkie dodatkowe dane dotyczące aplikacji, które przekazuję w związku z moim wnioskiem o zatrudnienie na dwa kolejne lata w celu zidentyfikowania ofert pracy w Concentrix CVG International Sp z o.o.lub w dowolnym oddziale firmy Concentrix CVG International Sp z o.ow UE, które pasują do moich kwalifikacji i chcę otrzymać informację pocztą elektroniczną lub telefonicznie o otwarciu ofert pracy.”

Concentrix CVG International Sp z o.o.znajduje się przy Al. Wojska Polskiego 62 70-470 Szczecin (biuro w Szczecinie), ul. T. Szeligowskiego 6c 20-883 Lublin (biuro w Lublinie). Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie z przyszłym skutkiem, wysyłając wiadomość e-mail na adres DataProtection.Compliance@concentrix.com. Wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania w oparciu o zgodę przed jej wycofaniem.

Listę oddziałów Concentrix CVG International Sp z o.o.oraz dalsze informacje na temat zbierania, przetwarzania i wykorzystywania danych przez Concentrix CVG International Sp z o.o.można znaleźć w „Komunikacie o ochronie danych rekrutacyjnych” dostępnym w Concentrix CVG International Sp z o.o.

Aplikuj teraz
Udostępnij stronę poprzez:

Podobne oferty

Konsultant Wsparcia Technicznego z j.holenderskim
Konsultant Wsparcia Technicznego z j. fińskim (praca zdalna)
Konsultant Wsparcia Technicznego z j. norweskim (praca zdalna)