CCIG Group Sp. z o.o.
Tarnów Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Konsultant infolinii medycznej

CCIG Group Sp. z o.o. Tarnów
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Szukasz zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin lub na część etatu?

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe lub szukasz dodatkowego źródła dochodu?

Zależy Ci na tym, żeby pogodzić pracę z nauką?

Chcesz pracować na nowo otwartym projekcie i od podstaw budować na nim atmosferę?

PROJEKT: obsługa całodobowej infolinii medycznej - odbieranie połączeń (niczego NIE sprzedajesz)

STANOWISKO: Telefoniczny opiekun Klienta

ZADANIA: telefoniczne udzielanie informacji dzwoniącym Klientom oraz budowanie relacji z Klientem

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i łatwości nawiązywania kontaktów
  • dobrej znajomości obsługi komputera
  • wykształcenia min. średniego

OFERUJEMY:

  • w pełni płatne szkolenie wdrożeniowe
  • elastyczny czas pracy - dostosujemy harmonogram do Twoich potrzeb.
  • wynagrodzenie podstawowe 14,70 zł brutto/h + prowizja uzależnioną od Twoich wyników.
  • profesjonalne wsparcie w trakcie szkolenia i po szkoleniu.
  • miejsce pracy w klimatyzowanym biurze w Tarnowie
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy.
  • super atmosferę, pyszną kawę, chillout room, karty rabatowe oraz owocowe wtorki i czwartki :)