CCIG Group Sp. z o.o.
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Konsultant infolinii lotniczej z j.angielskim! (Warszawa)

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jesteśmy największą firmą z branży Call i Contact Center w Polsce, a nasi współpracownicy odgrywają ważną rolę w osiąganiu sukcesów. To dzięki nim możemy być coraz lepsi każdego dnia. Jeśli znasz angielski, jesteś komunikatywny, otwarty i chcesz pracować w młodym, międzynarodowym zespole wyślij do nas swoją aplikację!

Konsultant infolinii lotniczej z językiem angielskim!

Start 27.06!

Twoje zadania:

  • obsługa połączeń przychodzących,
  • obsługa korespondencji mailowej oraz live-chat,
  • informowanie pasażerów o rozkładzie lotów,
  • obsługa połączeń wychodzących związanych ze zmianami rozkładów lotów lub innych spraw dotyczących linii lotniczej,
  • wsparcie pasażerów na każdym etapie podróży,
  • wsparcie pasażerów o specjalnych potrzebach,
  • obsługa procesu reklamacji klientów linii lotniczej,
  • wsparcie Klienta w oficjalnej korespondencji.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,
  • otwartość i komunikatywność,
  • dyspozycyjność minimum 100h w godzinach pracy projektu (projekt pracuje 24h/7dni w tygodniu), zaczynamy 27.06!
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, chęć do pracy:)

Oferujemy w zamian

  • gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + system prowizyjny,
  • dodatkowe benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • dwie wypłaty w miesiącu,
  • pakiet szkoleń, które pozwolą Ci przygotować się do realizacji zadań,
  • rozwojową pracę międzynarodowym zespole,
  • wsparcie trenera oraz doświadczonego zespołu,
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group,
  • dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.