CCIG Group Sp. z o.o.
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 lipca 2022. Zobacz aktualne

Konsultant Infolinii Lotniczej z j. angielskim

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

CCIG Group to największa organizacja w branży Call and Contacts w Polsce. Dynamiczny rozwój firmy pozwala nam na rozszerzenie rynków o kolejne języki. Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby ze znajomością języka angielskiego.

Konsultant Infolinii Lotniczej z j. angielskim!

Zrób krok w kierunku rozwoju swojej kariery i zaaplikuj do nas już dziś. Start 30.05!

Twoje zadania:

  • obsługa infolinii przychodzącej w tym spraw dotyczących terminów lotów i rezerwacji.
  • obsługa połączeń wychodzących związanych ze zmianami rozkładów lotów lub innych spraw dotyczących linii lotniczej,
  • wsparcie pasażerów w procesie reklamacji,
  • wspieranie pasażerów na każdym etapie podróży,
  • zapewnienie odpowiedniej pomocy osobom o specjalnych potrzebach,
  • wsparcie klienta w oficjalnej korespondencji.

Wymagania:

  • język angielski na poziomie B2 lub wyższym,
  • otwartość i komunikatywność,
  • dyspozycyjność minimum 100h w godzinach pracy projektu (projekt pracuje 24h/7dni w tygodniu), start 30.05,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, chęć do pracy:)

Oferujemy w zamian

  • gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + system prowizyjny,
  • dwie wypłaty w miesiącu,
  • elastyczny grafik,
  • pakiet szkoleń, które pozwolą Ci przygotować się do realizacji zadań,
  • pakiet benefitów: karta Miltisport, prywatne ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna,
  • rozwojową pracę międzynarodowym zespole,
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group,
  • dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.