CCIG Group Sp. z o.o.
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Konsultant Infolinii lotniczej! (Warszawa)

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Brak Ci doświadczenia, ale szybko się uczysz?
Chciałbyś współpracować w młodym i kreatywnym zespole?
Grupa CCIG to firma, w której będziesz mógł zdobywać doświadczenie jako Konsultant Infolinii lotniczej!
Zrób krok w kierunku rozwoju swojej kariery i zaaplikuj do nas już dziś!

Twoje zadania:

  • obsługa infolinii przychodzącej w tym spraw dotyczących terminów lotów i rezerwacji,
  • obsługa połączeń wychodzących związanych ze zmianami rozkładów lotów lub innych spraw dotyczących linii lotniczej,
  • obsługa procesu reklamacji klientów linii lotniczej.

Wymagania:

  • język angielski na poziomie B1, niezbędny do obsługi systemu,
  • otwartość i komunikatywność,
  • dyspozycyjność minimum 120h miesięcznie, projekt pracuje od pn-sb 8.00 - 17.00,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, chęć do pracy:)

Oferujemy w zamian

  • gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + system prowizyjny,
  • dwie wypłaty w miesiącu,
  • elastyczny grafik,
  • pakiet szkoleń, które pozwolą Ci przygotować się do realizacji zadań,
  • rozwojową pracę międzynarodowym zespole,
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group,
  • możliwość pracy zdalnej po szkoleniu oraz okresie wdrożeniowym.