Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 września 2020. Zobacz aktualne

Konsultant ds. wdrożeń (Telekomunikacja)

Comarch Wrocław
Nie podano
Praca
Umowa B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, telekomunikacyjne, matematyczne
  • (w tym studenci ostatnich lat studiów)
  • Znajomość środowisk Unix / Linux, z uwzględnieniem języka powłoki systemu
  • (np. bash)
  • Umiejętność pisania skryptów w środowisku Unix / Linux
  • Znajomość relacyjnych baz danych i jezyków SQL, PL/SQL
  • Język angielski na poziomie dobrym oraz umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej napisanej w języku angielskim
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Mile widziane:
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań informatycznych i procesem ich wdrażania
  • Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem, obsłudze systemów zgłoszeniowych oraz
  • w projektach wdrożeniowych systemów telekomunikacyjnych

TWOJE ZADANIA

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych dla operatorów telekomunikacyjnych (Europa, Ameryka Południowa, Azja)
  • Analiza potrzeb i wymagań biznesowych klienta
  • Konfigurowanie dostarczanego oprogramowania - pomoc przy dostosowywaniu systemu do wymagań i specyfiki klienta
  • Przeprowadzanie testów integracyjnych i akceptacyjnych
  • Sporządzanie dokumentacji wdrożeniowej
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne klientów i członków zespołu projektowego
  • Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze telekomunikacyjnym