PTAK S.A.
Rzgów Moda / Odzież

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego

PTAK S.A. Rzgów
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż

Twoje przyszłe zadania:

  • Telefoniczna obsługa klienta w oparciu o skrypt rozmowy
  • Systematyczne wykonywanie połączeń wychodzących do stałych oraz nowych Klientów
  • Dbanie o utrzymywanie długoterminowych relacji z dotychczasowymi Klientami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Udział w kampaniach promocyjnych na terenie Centrum Hurtowego

Oferujemy:

  • Pracę pn-pt, na jedną zmianę w stałych godzinach 8:30-16:30
  • Pracę w atmosferze nieprzypominającej korporacyjnego call center
  • Komfortowe, przyjazne miejsce pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość korzystania z rabatów u naszych partnerów
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego na terenie biura
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz części premiowej

Oczekujemy:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym w mowie i piśmie
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (mile widziane także osoby ze statusem ucznia/studenta)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy połączona z umiejętnością pracy w grupie
  • Chęć do nauki i rozwoju