CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Rzeszów
do 4500zł
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Jako największe Call Center w Polsce przygotujemy Cię do rozpoczęcia Twojej kariery zawodowej!

Praca w biurze z elastycznym grafikiem - obsługa telefoniczna

Twoje zadania:

# Telefoniczna obsługa Klientów,

# Przedłużenie umów Klientom znanej sieci komórkowej,

# Doradzanie i pomaganie Klientom,

# Budowanie długotrwałej relacji z Klientem.

Nasze oczekiwania:

# Dobra dykcja,

# Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

# Zaangażowanie i chęć do pracy,

# Swoboda w wypowiadaniu się,

# Pozytywne nastawienie,

# Mile widziany status ucznia lub studenta.

W zamian otrzymasz:

# Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb,

# Dwie wypłaty w miesiącu - podstawa 19,70 zł brutto + premia,

# Pracę w młodej i zgranej ekipie,

# Pracę w biurze w Rzeszowie.