CCIG Group Sp. z o.o.
Łódź Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Łódź
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

CCIG Group poszukuje do współpracy ciekawych osób, dla których kontakt z ludźmi to czysta przyjemność :) Jeżeli uczysz się, studiujesz lub chcesz nawiązywać nowe znajomości i zdobyć doświadczenie zawodowe, to jesteś dla nas idealnym Kandydatem! Zainteresowało Cię to ogłoszenie? Nie czekaj! Aplikuj już teraz!

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta zgodnie z standardami,
  • przedstawienie oferty dopasowanej do potrzeb Klienta,
  • odpowiadanie na pytania i udzielanie informacji,
  • sprzedaż ofert, usług Kontrahenta,
  • promowanie marki Kontrahentów i kreowanie ich pozytywnego wizerunku.

Nasze wymagania:

  • rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami,
  • odpowiedzialność, dokładność,
  • wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra organizacja pracy.

 Mile widziane:

  • status ucznia/studenta.

To oferujemy:

  • elastyczny grafik, sam ustalasz swój grafik, tak aby dopasować go do innych zajęć,
  • pracę zdalną po okresie wdrożenia,
  • wynagrodzenie: podstawa + premie,
  • ścieżki rozwoju - stawiamy na rozwój wewnętrzny oraz szkolenia,
  • atmosfera - posiadamy świetną atmosferę :)

Dołącz do nas!