CCIG
Łódź Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

CCIG Łódź
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

CCIG Group poszukuje do współpracy ciekawych osób, dla których kontakt z ludźmi to czysta przyjemność :) Jeżeli uczysz się, studiujesz lub chcesz nawiązywać nowe znajomości i zdobyć doświadczenie zawodowe, to jesteś dla nas idealnym Kandydatem! Zainteresowało Cię to ogłoszenie? Nie czekaj! Aplikuj już teraz!

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta zgodnie z standardami,
  • przedstawienie oferty dopasowanej do potrzeb Klienta,
  • odpowiadanie na pytania i udzielanie informacji,
  • sprzedaż ofert, usług Kontrahenta,
  • promowanie marki Kontrahentów i kreowanie ich pozytywnego wizerunku.

Nasze wymagania:

  • rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami,
  • odpowiedzialność, dokładność,
  • wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra organizacja pracy.

 Mile widziane:

  • status ucznia/studenta.

To oferujemy:

  • elastyczny grafik, sam ustalasz swój grafik, tak aby dopasować go do innych zajęć,
  • pracę zdalną po okresie wdrożenia,
  • wynagrodzenie: podstawa + premie,
  • ścieżki rozwoju - stawiamy na rozwój wewnętrzny oraz szkolenia,
  • atmosfera - posiadamy świetną atmosferę :)

Dołącz do nas!