Ecco Holiday
Poznań Turystyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 października 2021. Zobacz aktualne

Konsultant ds. sprzedaży

Ecco Holiday Poznań
2900 - 3900zł
Praca
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Opis stanowiska:

  • obsługa infolinii sprzedażowej (głównie rozmowy przychodzące) oraz poczty mailowej
  • bezpośrednia obsługa Klienta (w przypadku pracy w salonie sprzedaży)

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (wyższe kierunkowe mile widziane)
  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Windows, MS Word/Excel, poczta elektroniczna
  • gotowość do szkoleń i sporadycznych wyjazdów
  • umiejętność pracy w zespole
  • zainteresowanie turystyką
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność na pełny etat

Oferujemy:

  • przedmiotowe szkolenie
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • wyjazdy zagraniczne w ramach study-tour
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • ubezpieczenie grupowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pisemne zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny wraz ze wskazaniem oczekiwań finansowych prosimy kierować za pomocą formularza aplikacyjnego.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

Na podstawie art. 6 ust. 1 a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych wo związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę ECCO HOLIDAY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (61 – 696) Al. Solidarności 46 moich danych osobowych udostępnionych przeze mnie w celach rekrutacji zawartych w CV.